Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 E straniu!!!!

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

E straniu!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: E straniu!!!!   E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Feb 26, 2014 11:19 pm

Bagi next acum
Sus In jos
Rozalinda
Incepator
Incepator
Rozalinda

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 20
Data de inscriere : 24/02/2014
Varsta : 25
Localizare : In marea mea de sange

E straniu!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: E straniu!!!!   E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 9:51 pm

Erau aceeasi oameni care ma prinsesera si data trecuta.
-Frumosa-o sunt eu Stefan de la scoala sau mai bine zis Black-Hand cu ma cunoaste toata lumea.
-Esti un jegos,strigam eu.
-O veti duce acum in camera ei!
Nu intelegeam nimic.Vroiam acasa la mama si suriara mea mai mica de care apropo nu puteam sa dau.Am fos dusa in fata unei usi pe care scria Filia.
De ce scria pe usa la camera mea Filia?Cine era aceasta fata?
Ocupata cu toate intrebarile nu vazusem in ce camera frumoasa stateam:alb,negru si o masuta de toaleta eleganta intr-un colt.In celalalt colt statea un pat imens cu o cuvertura neagra frumoasa.In loc sa ma trantesc in pat m-am lasat sa alunesc usor pe perete.Nici nu imi dadusem seama ca incepusem sa plang.Atunci l-am vazut:un pumnal de seraf stralucitor chiar in fata ochilor mei.Am dat sa plec dupa el pentru a imi cresta bratul dar o voce m-a oprit:
-NU iti face rau!Ei asta vor.De ce crezi ca l-au lasat aici?!Stiau cat de vulnerabila esti.
-Nu nu e adevarat!Sunt puternica!Sunt Spiritus in persoana!
Atunci m-am ridicat si am realizat ca vocea avea dreptate.Ma credeau slaba si imi lasasera un pumnla de seraf pe masuta.
-Nu va voi da satisfactia de a ma ucide,strigam eu din toti rarunchi.
Undeva in adancul meu speram sa vina cineva aici ca sa-i pot infige pumnalul in teasta.Din pacate asa ceva nu se intampla asa ca il imfipsesem in perete cat de tare putusem.
Intr-o zi voi iesii de aici si atunci vor vedea ei cine e adevarata Spiritus.
In acelasi moment imi rasarise un gand malefic si ma bucuram deoarece in ultima vreme stateam prost la capitolul nebunii.
Am luat pumnalul si mi-am facut in palma o crestatura si am strigat:
-Jur pe Inger ca eu Spiritus Princeps o sa scap de aici si sa imi gasesc surioara.Fie ca daca,cumva incalc juramantul sa ajung chinuita in mainile dusmanilor mei.
WOW atat curaj nu mai avusesem de mult.In aceeasi clipa intra in camera un baiat.
-Roza sunt aici ca sa te ajut sa scapi!
-De ce,aproape ca tipam eu.
In sufletul meu era o amestecatura de sentimente.Pentru prima oara ma simteam neajutorata.Cum puteam sa ma simt altfel?Ochii lui negrii ma cantareau din cap pana in picioare.Nu prea imi dadea timp de gandit:se apropie de mine cu o viteza uluitoare si ma saruta.Desi era primul sarut,era magnific.Totusi era atat de bland,asa ca m-am pus maineile pe gatul lui si l-am tras mai aproape.
-Nu vreau sa pleci,am ingaimat eu.
-Promit sa nu te parasesc Ingeras.
Dimineata m-am sculat in pat si el lipsea.Incepusem sa ma imbrac si pe usa intra..
Sper ca inca va place :SP:
Sus In jos
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

E straniu!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: E straniu!!!!   E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 10:31 pm

Tu astepti pareri, noi asteptam next!!!
Sus In jos
Rozalinda
Incepator
Incepator
Rozalinda

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 20
Data de inscriere : 24/02/2014
Varsta : 25
Localizare : In marea mea de sange

E straniu!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: E straniu!!!!   E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Apr 17, 2014 9:50 pm

Pe usa intra el cu o tava de biscuiti si cafea.Eram doar in sutien asa ca am tipat dar el linistiti isi continua drumul catre patul meu.
-Cum ai dormin,ma intreba el.
-Tare bine,dar tu?
-Mai bine nici ca se putea.
A venit la mine si se uita atat de adanc la mine asa ca am inceput sa-l sarut.Mainile lui se plimbau pe mijlocul meu neacoperit si simteam furnicaturi pana in sufletul meu...
-Tu de unde ma cunosti,intreb eu sfioasa.
-Ai uitat vara aceea?Ne-am cunoscut intr-o tabara si am ramas impreuna,dar mama ta ne-a separat spunand ca pot devenii un pericol pentru tine.Eu stiam de ce esti in stare si cunosteam puterile tale asa ca o vreme dupa despartire te-am urmarit ca sa ma asigur ca nu faci nimanui rau..
Hmm...deci am avut un iubit de care eu nu imi pot aminti nimic.Interesant.
-Si cum de ai aflat ca sunt aici?
NU CONTEAZA CUM IMPORTANT E CA ESTI DIN NOU A MEA.Vorbea oare cu gandurile mele sau imi imaginam totul?
-Tu poti vorbi cu gandurile oamenilor?
-Si cu ale oamenilor dar sa nu uitam ca tu nu esti un om,spuse asta cu o urma de zambet pe fata.
Cateva zile mai tarziu mi-a adus un alt pumnal de seraf care era destinat mie din nastere.Spusese ca acel pumnal ma alesese si era intiparit in mine.A mai spus ca Black-Hand va veni sa ma vada si cand se va apropia de mine sa il omor.
Planul ne iesi si am reusit sa scapam.Dupa ceva timp ne-am mutat pe un munte iar intr-o dimineata am inceput sa ma simt  rau..
Era din cauza ca...
Astept pareri :SP:
Sus In jos
Rozalinda
Incepator
Incepator
Rozalinda

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 20
Data de inscriere : 24/02/2014
Varsta : 25
Localizare : In marea mea de sange

E straniu!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: E straniu!!!!   E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Apr 17, 2014 9:52 pm

Partea rea e ca eu imi traiesc povestea....
Sus In jos
Iulia
Expert
Expert
Iulia

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 131
Data de inscriere : 19/08/2013
Varsta : 21
Localizare : undeva departe de cosmaruri :/

E straniu!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: E straniu!!!!   E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Apr 18, 2014 9:29 pm

Adica?
Sus In jos
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

E straniu!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: E straniu!!!!   E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mai 06, 2014 3:19 pm

1.Next
2.Ce vrei sa spui cu asta?
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1153
Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 24

E straniu!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: E straniu!!!!   E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 07, 2015 11:02 pm

Poveste blocata!


Va ador E straniu!!!! - Pagina 3 Grinfaceplz
Sus In jos
Continut sponsorizat





E straniu!!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: E straniu!!!!   E straniu!!!! - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
E straniu!!!!
Sus 
Pagina 3 din 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: