Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Este numai vina mea !

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Đrop Đeađ
Avansat
Avansat
Đrop Đeađ

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 52
Data de inscriere : 06/01/2014
Varsta : 24
Localizare : .

Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Feb 01, 2014 6:26 pm

Sifilis : Ai auzit asta ?
Eu : Ce să aud ?
Sifilis : Parcă aud nişte paşi ...
Deodată uşa mare de metal incepe să tremure intr-un mod ce mă băga pur şi simplu in sperieţi... peste ceva timp văzând că uşa incă tremură dar nu s-a deschis mă face să cred că totuşi asta nu este o cameră ca cealaltă... incepe să mă doară capul cumplit , incepeam să mă simt pur şi simplu fără pic de energie , abia dacă imi puteam mişca mâna , când să leşin văd că acel tip slab deschide uşa şi mă târăşte iar in aaaltă cameeră... dacă ar face puţină curăţenie pe aici cred că locul ăsta ar putea devenii hotel , au un personal de 5 stele.. Neutral .
Doctorul : M-am săturat să tot aştept , trezeşte-o !
??? : Dar doctore , dacă smokers i-au luat deja sufletul ?
Doctorul : Atunci prietene cred că avem o problemă...
Eu : Nu vă temeţi , incă sunt bine , dar ştiţi că nu e nevoie să mă legaţi , oricum nu am unde fugii . Doctorul : Nu te inţeleg , eşti o puştoaică de 14 ani şi totuşi nu ţi-e frică de noi sau de tot ce ai văzut in seara asta , spune-mi ce te face atât de specială .
Eu : Mănânc câte un măr pe zii .  :roll: 
Doctorul : Se pare că micuţei noastre invitate ii place să glumească , şi noi avem nişte glume ce pacă te electrocutează .
Eu : Serios ? Adică ce eşti tu , vreun tip din filmele horror din anii 90 ?
Doctorul : ....
??? : Ai grijă ce spui , copil-o !
Eu : De nu ce , o să mă pupi ?
??? : Ăm..eu...
Eu : Wadă Fac tu chiar vroiai să mă pupi ? =]]
??? : Normal că nu !
Doctorul : Victor , las-o in pace , dacă te mai supără nu ezita şi electrocoteaz-o , eu o să-i mai fac nişte teste .
Eu : .....
Victor : - Venind lângă mine şi spunându-mi la ureche- : Ştii tu pe cineva numit '' Viol '' , pentru că de fiecare dată când mă apropii de o fată ea asta strigă .
Eu : -in gând- Grozav , dintre toţi răpitorii m-am ales cu un pedofil . Neutral

..................

Insfârşit imi merge şi mie dialoguuu' Very Happy
Sus In jos
Diana
Veteran
Veteran
Diana

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 278
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 109
Localizare : În spatele tău...

Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Feb 01, 2014 7:01 pm

:SN: :SL: :SD: 
Sus In jos
Đrop Đeađ
Avansat
Avansat
Đrop Đeađ

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 52
Data de inscriere : 06/01/2014
Varsta : 24
Localizare : .

Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Feb 06, 2014 9:20 pm

Doctorul : Victor , nu te atinge de ea !
Victor : Dar ..dacă nu este de vreun folos ?
Doctorul : Doar las-o in pace...
Eu : Ţi-aş mulţumii dar ştii , I'M CAUGHT IN A FUCKING CHAIR ! ( Sunt prinsă intr-un afurisit de scaun )
Victor : Uiteee, fetiţa ştiee stucuuuri !
Eu :  The fuck is wrog with you dude ?! ( Ce e inneregulă cu tine omule ?! )
Victor : Ce frumoos , poţi să şi cânţi ? C:
Eu : o.O
Doctorul : Nu-l băga-n seamă , el a fost primul meu experiment ...
Eu : Nu-mi spune , ai fost renegat de tată-tău care credea că eşti un pămpălău tocilar şi ai invăţat să urăşti oamenii ca apoi să-i faci să sufere .
Doctorul : Deci povestea mea e conoscută acolo sus .
Eu : Nu , am spus la nimereală genius... şi cum adică '' acolo sus '' ?
Doctorul : Păi poate că nu ar trebuii să-ţi spun asta dar amândoi ştim că nu o să mai ieşi de aici aşa că oricum pot să-ţi spun că suntem sub pământ , chiar sub oraşul vostru impuţit .
Eu : ....
Doctorul : Bun , acum spune-mi , poţi să vorbeşti cu umbrele ?
Sifilis : Nu-i spune , o să facă experimente pe tine , defapt ... mă intreb de ce te-am avertizat , cred că incepi să-mi dai nişte germeni umanoizi..........
Eu : Cum adică să vorbesc cu umbrele , sunt nebună , dar nu aşa de rău ca voi ..
Doctorul : Nu ne minţii , oricum o să aflăm dacă poţi să faci asta sau nu .
Eu : Crede-mă , dacă aş minţii nu ţi-ai da seama nici dacă ar venii maică-ta cu tine intr-o roabă şi ţi-ar spune că minciuna e lângă tine .
Doctorul : Ştii ce , ai devenit cam tupeistă , Victor , aplică-i tratamentul special te rog .
Eu : Chiar nu e nev....AAAAAHHHH !
Doctorul : Bun , se pare că acum eşti mai cooperantă , no ?
Eu : Erm.. da să mănânci tu o ceapă nu vrei ?
Doctorul : Victor...
Eu : AAAAAAAAAAHHHHHHHH !
..................................... :SP:   :SP:
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Feb 06, 2014 9:54 pm

next si ce-ti facea ala de tipai? iti baga un cutit in splina?
Sus In jos
Đrop Đeađ
Avansat
Avansat
Đrop Đeađ

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 52
Data de inscriere : 06/01/2014
Varsta : 24
Localizare : .

Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 07, 2014 3:30 pm

Nu , dar credeam că la cât de des am folosit cuvântul '' electroşocuri '' credeam că v-aţi prins . Laughing
Sus In jos
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 07, 2014 3:53 pm

Nextuletul acuuuuuuuum!!@
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Feb 07, 2014 10:26 pm

baga next sau mori
Sus In jos
Đrop Đeađ
Avansat
Avansat
Đrop Đeađ

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 52
Data de inscriere : 06/01/2014
Varsta : 24
Localizare : .

Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Aug 10, 2014 3:45 pm

Peste câteva minute mă trezesc intr-o altă cameră..
Eu: Ce..unde sunt?
In cameră nu era pic de lumină insă pot văd pe cineva,neclar,cum se apropie de un perete.
??:Te-ai trezit ?
Eu: Mda..sau poate doar visez, tu cine eşti , nu eşti doctorul fiindcă ai voce de fată..
??: Ce doctor?
Eu: Cel ce m-a adus aici :<
??: Eu te-am adus aici , draga mea , te-am găsit pe stradă rătăcind şi spunând nişte cuvinte ciudate la intâmplare.
Eu: Da? Şi te-a lovit bunătatea şi ţi-a spus să mă aduci aici ? De ce m-ai ajuta?
??: Nu ştiu dar mai bine nu o făceam la cât de recunoscătoare imi eşti
Eu: Da,da , mersi . Unde suntem ?
??: Intr-un spital.
Eu: Şi spitalul ăsta unde se află?
??: Nu contează , tu eşti bine? Cum te cheamă?
Eu: Sunt bine , presupun şi ţi-aş spune mai multe despre mine dacă ai vrea să aprinzi o dată becul ăla,am avut parte de destul intuneric.
??: Ok , ştii cumva ce s-a intâmplat inainte să te găsesc?
I-aş fi spus ce s-a intâmplat , sau ce am văzut dar incă nu ştiam ce se intâmplase ,oare am fost drogată , oare a fost un vis , poate pur şi simplu sunt nebună..
Eu: Nu,dar ştiu drumul până acasă ,bine , dacă mă conduci afară din chestia asta.
??: Dar ai fost inconştientă câteva zile , nu ştiu nimic despre starea ta , părinţii tăi sunt in viaţă ?
Eu: Erau când i-am lăsat eu.. .
??: Nu a venit nimeni să intrebe de tine.
Eu: Mhm,bine,hai , plecăm ?
?? : Fie, urmează-mă.
........................... :SS: ştiu dar  :SP:
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Aug 10, 2014 5:48 pm

Ai unele greseli de scriere minore, e prea mult dialog si descriere nu prea e! In rest e OK! Povestea e super asa ca continua!
Sus In jos
Đrop Đeađ
Avansat
Avansat
Đrop Đeađ

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 52
Data de inscriere : 06/01/2014
Varsta : 24
Localizare : .

Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Aug 10, 2014 10:05 pm

Ştiu , prima dată când m-am apucat a fost acum mult timp Laughing, şi eu am observat greşelile şi şi şi şi mersi xD..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Este numai vina mea ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Este numai vina mea !   Este numai vina mea ! - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Este numai vina mea !
Sus 
Pagina 3 din 4
 Subiecte similare
-
» ...Ea este
» Alex Velea- Din vina ta
» Ocrotitorii
» eu sunt...yo numai yo
» Alcoolul este viata iar viata este alcooL

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: