Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Clasa bantuita I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Clasa bantuita I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Clasa bantuita I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Clasa bantuita I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Clasa bantuita I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Clasa bantuita I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Clasa bantuita I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Clasa bantuita I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Clasa bantuita I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Clasa bantuita I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Clasa bantuita I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Clasa bantuita I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Clasa bantuita

In jos 
AutorMesaj
mky draguta moarte
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 18
Data de inscriere : 01/11/2013
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeMar Noi 19, 2013 3:57 pm

A fost odata ca nici odata un cimitir ,dar atunci cand ingropai un mort cadea intr-o pivnita rece si infricosetoare .Trecand 18 ani acolo fuse construita o scoala la care eu am fost inainte sa merg la scoala noua.Intr-o zi eu ,o fata pe nume raluca si stefania am fost in sala cica ,,bantuita,,,dar eu nu am crezut si nici raluca sau stefania,asa ca le-am spus la fete ca vreau sa merg in sala aceea,iar ele au fost de acord.Ne-am decis sa mergem dupa ore.Dupa ore ne-am ascuns sub catedra ca nimeni sa nu ne observe nimeni. luminile au fost stinse ,nici o voce de copil sau de prof. nu se mai auzea totul era amutit.Am iesit, am coborat in cea mai mare liniste jos,acolo se auzeau voci care ziceau in felul urmator,,-vretiiii saaaaa speriammmm capiiii aiaaaa caaa neeeee perturbaaaaa linisteaaaa?,,intreba una din iele atunci lidera decise si spuse,,-okkkkk maineeee laaaaa oraaaa 1 mergemmmmm siiii iiiii speriemmmm deeee seeeee vorrrrrrrrr pisaaaaa peeee eiiii deeee fricaaaaa!cineee esteeeeeee deeeee acordddd saaaaa spunaaaa daaaa!!!,,atuncitoate raspunsera ,,daaaaa!,, .eu si cu stefania fugiram ,dar raluca merse totusi acolo.Am mers dupa ea sa o luam ,dar ghici ciuperca ce e ,nu mai era acolo adica era dar nu si printe vietati acolo pe o hartiuta era un bilet scris cu o carioca aruncata pe podea langa ea.eu am zis ,,-cred ca a fost omorata cu carioca!,,amzis asta fiindca era plina de sange carioca.pe biletul ala era scris daca veti mai veni va vom omora.am luat repede tel. cu gandul sa sun la politie dar un vant puternic mi la zmucit din mana .am incercat sa iesim ,dar surpriz era incuiata,amincercat si toate geamurile.pana la urma eu m-am enervat atat de tare fiindsi speriata incat am luat un scaun si am dat atat de puternic cu el incat toate geamurile sau spart,dar fiind la etajul unu nu am putut iesi asa usorasa ca amaruncat ba cate un scaun ,ba cte o banca pana am ajuns sa coboram .am ajuns intr-un final jos si amsi luato la goana ,dar impiedicanduma m-am uitat catre geamurile sparte si am vazut ca toate erau la fel si cineva era acolo la geam si arata catre noi.ajungand acasa nu le-am povestit parintilor unde fusesem ci le-am spus ca am fost in parc.A doua zi stefania m-a invitat sa dorm la ea fiindca parintii ei trebuiau sa aiba grija de bunicul ei care ere pe moartenoi ne uitam la televizor unde era o chestie de speriat .La un moment dat ni se face foame si stefania se duce dupa ceva ,deodata ceva ma apucat de gat si tragea am incercat sa o strig dar ma strangea si mai tare auzindcevaul care ma strans de gat pasii stefaniei se sperie si disparu.ea scapand farfuriile se aproprie de mine si intreba ce am eu ii explicam cand farfuria a disparut si luinduse curentul noi tipam si eu amintindumi ca imi scapasem tel. imidadusem seama ce vroia fantoma adormisem.Veni pana la urma si ziua de luni.Tata lumea stia ca am ramas dupa scoala si toti ne-au asaltat cu intrebari ,dar noroc chior se suna.Doamna diriginta intra si intreba a cui era tel. din mana ei . Eu timida raspunsem ca e al meu ,dar ea maa intreba ce cauta acolo.Eu ii zisem ca nu stiu ca nici nu l-am cautat acolo ,dar normal ca am mintit-o ca sanu dau de neca.Dintr-o data totul incepu sa zboare ,luminile se aprindeau sise stingeau toti colegi au intrat in panica si incepura sa tipe.Dintr-o data totul a incetat ,iar doamna a inceput sa ne povesteasca ce sunt fantomele.Eu i-am zis lui stefania sa mergem sa ii luam trupul ralucai si sa il ingropam crestineste.In ziua urmatoare nu s-au tinut ore deoarece mergeam la inmormantarea ralucai.iar pe urma nimic ciudat nu sa mai intamplat ,dar bine daca nu mai spun si celelalte!!!:SP: :SP: :SP: :SP: :SP: :SP:


Skrat. :Mutat la povesti de groaza.
Sus In jos
Mada❤
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Mada❤

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 24
Localizare : ai grija in spatele tau cu un cutit in mana

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeDum Iun 29, 2014 7:22 pm

Imi place tare mult povestea ta de la mine ai si  :S+: :S+: 
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1153
Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 24

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Sept 10, 2015 12:09 am

Poveste blocata


Va ador Clasa bantuita Grinfaceplz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitime

Sus In jos
 
Clasa bantuita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Clasa bantuita
» 35 de lucruri de făcut în clasă.
» Casa bantuita
» Casa bantuita
» Cabana bântuită

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: