Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
povestea jocului outlast I_icon_minitimeSam 2 Ian 2021 - 22:21 Scris de MMiauti

» Anime - Another
povestea jocului outlast I_icon_minitimeSam 2 Ian 2021 - 20:13 Scris de MMiauti

» Hi miau !
povestea jocului outlast I_icon_minitimeSam 2 Ian 2021 - 19:55 Scris de Sakumo

» A Christmas Story
povestea jocului outlast I_icon_minitimeJoi 24 Dec 2020 - 22:36 Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
povestea jocului outlast I_icon_minitimeJoi 24 Dec 2020 - 21:11 Scris de Sakumo

» Cuptorul
povestea jocului outlast I_icon_minitimeMier 16 Dec 2020 - 10:17 Scris de Hanamura

» hello
povestea jocului outlast I_icon_minitimeSam 28 Noi 2020 - 14:19 Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
povestea jocului outlast I_icon_minitimeMar 24 Noi 2020 - 17:52 Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
povestea jocului outlast I_icon_minitimeSam 7 Noi 2020 - 23:37 Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
povestea jocului outlast I_icon_minitimeVin 6 Noi 2020 - 14:13 Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
povestea jocului outlast I_icon_minitimeMar 27 Oct 2020 - 0:57 Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 26 Oct 2020 - 12:26 Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
povestea jocului outlast I_icon_minitimeMar 20 Oct 2020 - 13:23 Scris de Hanamura

» Babysitting
povestea jocului outlast I_icon_minitimeMar 13 Oct 2020 - 9:27 Scris de Hanamura

» Razboiul
povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 12 Oct 2020 - 15:18 Scris de Sarah chan

» Zoom Call
povestea jocului outlast I_icon_minitimeDum 11 Oct 2020 - 22:45 Scris de DedeDali

» School Email
povestea jocului outlast I_icon_minitimeVin 2 Oct 2020 - 17:39 Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
povestea jocului outlast I_icon_minitimeMier 30 Sept 2020 - 22:29 Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
povestea jocului outlast I_icon_minitimeMier 30 Sept 2020 - 15:16 Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
povestea jocului outlast I_icon_minitimeMier 30 Sept 2020 - 15:14 Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

povestea jocului outlast

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
TheJoker
Avansat
Avansat

Data de inscriere : 27/10/2013

povestea jocului outlast Empty
MesajSubiect: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 4 Noi 2013 - 16:32

prieteni,admin stiu ca nam scris bine povesti am doar 11 ani la te va asteptati.Ok fac povestea jocului outlast.daca vreti sa il downloadat
torrentz.eu 2f85e74603959e1397fbfb1ded2d408da32c006b
3GB are
ok jocul este un survival horror unde domnul mikey este un celebru reportar in care se duce intr-un spital de nebuni.cand intra acolo vede numai cadavre sunt doar 5 oameni trebuie sa te ascunzi in dulapuri.trebuie sa scami de o echipa swat care cauta toti monstri daca te gaseste osa mori.Un preot sta in acel spital de 13 ani si face exortizari chiar foarte ciudat.noaptea nu poti adormi gandindute la acei monstrii care sunt plini de sange candindute ca poate venii orcand la tine in camera omorandute(dar ista e doar un joc).ok intercati acest joc daca ajungeti in spital de frica nu e vina mea )): glumeam nu este asa de horror dar intercatil.sper sa va placa.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 4 Noi 2013 - 16:46

Dumitru se duce dupa bunica Georgeta. Stiu jocul! Very Happy 
Sus In jos
TheJoker
Avansat
Avansat

MesajSubiect: Re: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 4 Noi 2013 - 16:59

teai uitat la satana outlast
daca iti place jocul downloadeazal
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 4 Noi 2013 - 17:10

Tu vrei sa fac pe mine de frica? :shock: Very Happy :lol: 
Sus In jos
TheJoker
Avansat
Avansat

MesajSubiect: Re: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 4 Noi 2013 - 17:21

hai ma ca eu am 11 ani si nu mam speriat cand lam jucat numai cand ma ascundeam in dulap ma speriam downloadeazal ca jocul e tare.
Sus In jos
Bulinaandrei
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Bulinaandrei

Data de inscriere : 04/09/2013
Varsta : 20
Localizare : drunkland

MesajSubiect: Re: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 4 Noi 2013 - 17:30

Stiu jocul, era cel mai asteptat joc horror dupa amnesia. Dar adevarata poveste e ca acolo oamenii de stiinta faceau experimente pe nebuni desi era ilegal dar na cui ii pasa de un nebun dar intr-o zi un anumit experiment a scapat de sub control si a transformat aproape toti nebunii in monstri, iar reporterul afland de cele intamplate decide sa mearga sa vada sa faca un articol de ziar foarte bun. Oricum jocul e misto la fel si "povestea" ta dar sincer degeab am jucat jocul, oricum la sfarsit te prind echipele SWAT si te omoara.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 4 Noi 2013 - 17:39

Hey multumin , o sa ma ascund cam de vreo 3 -4 ori sub patura cand ma joc dar cum spune satana DA NU'I BAI Laughing
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 4 Noi 2013 - 18:19

Mere oleaca de frica! Smile
Sus In jos
TheJoker
Avansat
Avansat

MesajSubiect: Re: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 4 Noi 2013 - 18:28

si amnesia e inca cel mai horror joc
cei care doresc sa stie maine mai fac o poveste astazi sunt ocupat cu gta 4
ms pentru incurajari downloadati jocul
si ne vedem maine cu povestea urmatoare
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitimeLun 4 Noi 2013 - 18:30

Stiu si amnesia. E si ala horror.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: povestea jocului outlast   povestea jocului outlast I_icon_minitime

Sus In jos

povestea jocului outlast
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Jocuri :: Jocuri Horror-
Mergi direct la: