Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Iubitul meu e un vampir!

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
YukoYuky
Incepator
Incepator

Data de inscriere : 26/10/2013

Iubitul meu e  un vampir! Empty
MesajSubiect: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 4:58 pm

Buna! Eusunt Elena,sunt la liceu in clasa a 10-a am 16 ani si stau singura,parinti mei locuind in alta tara din cauza serviciului. Ce sa va mi spun despre mine? Pai imi plac povestile de groaza si filmele cu vampiri.
Intr-o zi diriga ne anunta ca avem un coleg nou. Eu nu o bag in seama, eram prea ocupata sa citesc o poveste de groaza.Atunci din spatele dirigintei intra un baiat inaltcu parul negru si ochii negri patrunzatori.Atunci el se prezinta:
-Eu ma numesc Damon Salvatore.
Fiind singurul loc liber din clasa el se aseaza langa mn.
-Buna,zic eu.
-Buna!Cum te cheama?
-Elena.
-Ce citesti asa de atenta?
-O poveste de groaza cu vampiri,imi plac la nebunie.Tie iti plac povestile de genul asta?
-Imi plac un pic ,nu prea ma dau in vant dupa povestile cu vampiri.
-Pacat.In  pauza daca vrei iti pot arata liceu.
-Mersi,mi-ai fi de mare ajutor.
-A,era sa uit de unde esti?Imi pari diferit fata de ceilanti baieti.Dupa parerea mea sunt plictisitori si neinteresanti.
-Sunt din Florenta,nu prea stiu locurile pe aici.
-Aha.ce zici ca dupa ore sa-ti arat orasul.
-Mersi. esti de treaba.
-Mersi.
Atunci diriga imi atrage atentia:
-Elena, fii atenta la ora.Poti sa vorbesti cu noul coleg in pauza.
-Bine, doamna diriginta,ma scuzati.
Dupa ora i-am aratat liceul.Dupa ce am terminat orele i-am aratat orasul.Apoi am mers la mine sa vedem un film,a fost ideea mea.Dupa  ce s-a terminat filmul l-am intrebat daca nu ramane sa ia masa cu mine. El a dat afirmativ din cap.Atunci m-am dus sa pregatesc cina. Peste 5 minute vine la mine si ma intreaba daca poate sa ma ajute ,dau afitmativ din cap.Din neatentie ma tai in timp ce taiam cartofi,atunci observ ca se purta ciudat.Eu ma  duc si-mi pun un plasture la taietura.Cand ma intorc il intreb  de ce s-a purtat ciudat cand a vazut ca m-am taiat.
-Nu imi place sa vad sange.
-Nu am stiut.
- Nu-i nimic.
Dupa cina m-a ajutat sa spal vasele si a plecat.

Pun next la cateva pareri.e prima mea poveste asa ca vreau pareri.
Very Happy Very Happy Very Happy 
Sus In jos
Skrat
Avansat
Avansat
Skrat

Data de inscriere : 25/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Etajul 4,camera mea.

MesajSubiect: Re: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 5:03 pm

Pentru inceput e buna,bravo!te-as ruga sa te uiti si la compunerile mele:Baphomet si Madalin,Fetita abuzata,si sa iti dai cu parerea :SL: :SN: 
Sus In jos
YukoYuky
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 5:06 pm

ok
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 6:10 pm

Tare!!!!!!!!! Imi plac povestile cu vampiri. De cand nu am mai citit una...
Sus In jos
YukoYuky
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 6:15 pm

ms imi dau silinta
Sus In jos
YukoYuky
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 6:39 pm

ce spuneti sa pun akum urmatoarea parte?Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 6:42 pm

Daaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
Sus In jos
YukoYuky
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 8:36 pm

ok

Sus In jos
YukoYuky
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 8:55 pm

Continuarea

Dupa ce Damon a plecat m-am dus sa fac un dus si apoi m-am dus la culcare.Nu puteam sa adorm,ma tot gandeam la ziua de azi.
In cele din urma ma hotarasc sa fac o plimbare nocturna cum fac de obicei cand nu pot dormi.Ma duc involuntar in padurea din spatele casei mele mai precis in luminis,locul meu preferat.Acolo imi petrec cel mai mult din timp citind povesti de groaza si noptile in care nu am somn,ma uit la stele si la luna pana ma ia somnul.
Revenind.Cand ajung acolo il vad pe Damon cum bea sangele unui barbat.Atunci ma ascund dupa un copac si astept sa plece, sperand ca nu m-a vazut.Dupa aproximativ 15 minute acesta pleaca dupa ce a ingropat trupul neinsufletit al barbatului.
Ajungand acasa nu mai puteam de fericire ca Damon e un vampir,mereu mi-am dorit sa cunosc unul si mai ales sa fim prieteni.

atat pentru azi

Sus In jos
Skrat
Avansat
Avansat
Skrat

Data de inscriere : 25/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Etajul 4,camera mea.

MesajSubiect: Re: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 9:04 pm

Bravo,next sau :SK: :SN: :SN: :SN: :SN: :SL: :SR: 
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Iubitul meu e un vampir!   Iubitul meu e  un vampir! I_icon_minitime

Sus In jos

Iubitul meu e un vampir!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: